Staffan Hallström färglitograf
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad och numrerad Staffan Hallström 31/50, färglitografi, 48x59,5 cm.
LITTERATUR: Stig Johansson: Staffan Hallström, SAK 1980, sidan 58ff
499466
2017-11-09