Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KALLE HEDBERG (1894-1959): "Frukter och blå skål, signerad och daterad -37, olja på duk, 65x85 cm
499472
2017-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här