Marc Chagall färglitografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985), "Le profil bleu", färglitografi, 1967, osignerad, Mourlot 476, tryckt hos Mourlot Fondation Maeght, 2000 ex, ca 85x55 cm
Sorlier S. 52-53
Skador: Ej exampinerad ur ram
499474
2017-11-09