Marc Chagall färglitografi

Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985), "Le profil bleu", färglitografi, 1967, osignerad, Mourlot 476, tryckt hos Mourlot Fondation Maeght, 2000 ex, ca 85x55 cm

Sorlier S. 52-53
Skador: Ej exampinerad ur ram

499474

2017-11-09