Minako Masui blandteknik

Minako Masui blandteknik
Minako Masui blandteknik

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Slussen", signerad och numrerad Minako Masui 3/20, färgetsning, bildyta ca 65x52 cm

Passepartout vågig

499478

2017-11-09