Urna i porslin Meissen 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRAKTURNA, porslin, Meissen, 1800-tal, serienummer 67 E116, rikt dekorerad med förgyllning och blomdekor samt hänklar av slingrande ormar, höjd ca 38 cm

Obetydligt slitage

499490

2017-11-09