Hirschfängare 1800-tal

Hirschfängare 1800-tal
Hirschfängare 1800-tal
Hirschfängare 1800-tal
Hirschfängare 1800-tal
Hirschfängare 1800-tal
Hirschfängare 1800-tal
Hirschfängare 1800-tal
Hirschfängare 1800-tal
Hirschfängare 1800-tal
Hirschfängare 1800-tal
Hirschfängare 1800-tal
Hirschfängare 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HIRSCHFÄNGARE, 1800-tal, skinnklädd balja, kavel i trä, mässingsdetaljer, otydligt stämplad, totallängd ca 80 cm

Kraftigt slitage, bortfall

499520

2017-11-09