Fratelli Reguitti herrbetjänt

Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra häft, mahognybetsad, hjultrissor i mässing, höjd ca 104 cm

Visst slitage

499524

2017-11-09