Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ERIK HEDBERG (1868-1959): Sjölandskap, signerad och daterad E Hg -37, olja på pannå, ca 22x26 cm
Zustandsbeschreibung
499527
2017-11-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner