Erik Hedberg oljemålning

Erik Hedberg  oljemålning
Erik Hedberg  oljemålning
Erik Hedberg  oljemålning
Erik Hedberg  oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ERIK HEDBERG (1868-1959): Sjölandskap, signerad och daterad E Hg -37, olja på pannå, ca 22x26 cm

Zustandsbeschreibung

499527

2017-11-14