Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÄKTKNIV, 1800-tal, blågrön bottenmålning, dekor av par med text Si go Dag, daterad 1846, samt signaturerna A.L O.D längd 52 cm
slitage, skador
499530
2017-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här