Skäktkniv

Skäktkniv
Skäktkniv
Skäktkniv
Skäktkniv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄKTKNIV, 1800-tal, blågrön bottenmålning, dekor av par med text Si go Dag, daterad 1846, samt signaturerna A.L O.D längd 52 cm

slitage, skador

499530

2017-11-14