Skåp rokoko ek

Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek
Skåp rokoko ek

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, ek, 1700-talets mitt, rokoko, dekor av bland annat kompassrosor i intarsia, 4 lådor, profilerade dörrar med bakomliggande hyllinredning samt 4 lådor och skedhylla, höjd ca 210, 127x47 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, blekt faner, renoverat, kompletterat

499569

2017-11-09