Yoshitora träsnitt

Yoshitora träsnitt
Yoshitora träsnitt
Yoshitora träsnitt
Yoshitora träsnitt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YOSHITORA, Japan, 1880-tal, färgträsnitt, diptyk, totalt 36x47 cm
oramad

skador

499579

2017-11-09