Design Carl Malmsten bokhylla Visingsö

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Visingsö", bokhylla med skrivskiva, alm, totalhöjd ca 196, 106x42 cm

slitage och skador, repor

499584

2017-11-14