Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen med Amor, otydligt signerad, daterad 1902, olja på duk, 127x102 cm
Färgbortfall
499590
2017-11-09