Max Ernst

Max Ernst
Max Ernst

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): ur Pierre Hebey: Festin, 1974, signerad Max Ernst, 23/79, färglitografi,
bladstorlek 46,5x34,5 cm, oramad

499609

2017-11-15