Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976): ur Pierre Hebey: Festin, 1974, signerad Max Ernst, 23/79, färglitografi,
bladstorlek 46,5x34,5 cm, oramad
499609
2017-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här