Georges Rouault etsning och akvatint

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES ROUAULT (1871-1958): porträtt, signerad GR trycket, etsning och akvatint, bildmått 7,5x5,5 cm

499610

2017-11-15