Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGES ROUAULT (1871-1958): porträtt, signerad GR trycket, etsning och akvatint, bildmått 7,5x5,5 cm
499610
2017-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här