Paul Signac

Paul Signac
Paul Signac

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PAUL SIGNAC (1863-1935): "Pont des Arts avec remorqueurs", 1927, signerad i trycket, etsning, 12,5x19 cm

499612

2017-11-15