Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IKON, 1700-tal, helgon, olja på träpannå, ca 51x38 cm
Slitage, retuscher, färgbortfall
499622
2017-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här