En samlares hem Ikon

En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKON, 1700-tal, helgon, olja på träpannå, ca 51x38 cm

Slitage, retuscher, färgbortfall

499622

2017-11-12