En samlares hem Bordslampa

En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMAPA, 1900-tal, tiffanytyp, fot i mässing, skärm med blyinfattade snäckor och glasbitar, höjd inkl skärm ca 67 cm

Skärm med skador

499635

2017-11-12