Henry J Rhodes oljemålning

Henry J Rhodes oljemålning
Henry J Rhodes oljemålning
Henry J Rhodes oljemålning
Henry J Rhodes oljemålning
Henry J Rhodes oljemålning
Henry J Rhodes oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRY J RHODES (1800-tal): Vattendrag med kor, signerad Henry J Rhodes, olja på duk, ca 41x61 cm

Spår av häftstift i nedre höger hörn

499637

2017-11-09