Tsuba Japan

Tsuba Japan
Tsuba Japan
Tsuba Japan
Tsuba Japan
Tsuba Japan
Tsuba Japan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TSUBA, Japan, signerad, i järn med genombruten dekor med rester av förgyllning, kant i mässing, diameter 7,5 cm

499640

2017-11-10