En samlares hem Bordsur

En samlares hem Bordsur
En samlares hem Bordsur
En samlares hem Bordsur
En samlares hem Bordsur
En samlares hem Bordsur
En samlares hem Bordsur
En samlares hem Bordsur
En samlares hem Bordsur
En samlares hem Bordsur
En samlares hem Bordsur

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

BORDSUR, omkring 1900, jugend, bemålad zink, i form av kvinnofigur, höjd ca 37 cm

Urverk löst samt med skador, slitage, färgbortfall, en tass saknas

499642

2017-11-12