Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
BORDSUR, omkring 1900, jugend, bemålad zink, i form av kvinnofigur, höjd ca 37 cm
Urverk löst samt med skador, slitage, färgbortfall, en tass saknas
499642
2017-11-12