Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 3+2+2 st, 1800- och 1900-tal, mässing, glas och koppar, höjd 22-31 cm
Skador, bucklor
499653
2017-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här