En samlares hem Ljusstakar

En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 3+2+2 st, 1800- och 1900-tal, mässing, glas och koppar, höjd 22-31 cm

Skador, bucklor

499653

2017-11-12