En samlares hem Ljusstakar

En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 3 par, 1800- och 1900-tal, empirestil resp. jugend, ett par i form av lyrljusstakar, höjd ca 15-22 cm

Slitage, bucklor, skiador och lagningar

499655

2017-11-12