En samlares hem Ljusstakar

En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, barockstil, mässing, delvis med floral dekor, höjd ca 33 cm

Slitage, skador och lagningar, spåra av försilvring

499658

2017-11-12