Urna rörstrand
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
URNA, Rörstrand, 1900-tal efter 1700-talsmodell, potpurri, krön i form av fågel, höjd ca 40 cm
Kuntoraportti
Obetydligt slitage
499668
Päivämäärä:
2017-11-09