Urna rörstrand

Urna rörstrand
Urna rörstrand
Urna rörstrand
Urna rörstrand
Urna rörstrand
Urna rörstrand
Urna rörstrand
Urna rörstrand
Urna rörstrand
Urna rörstrand
Urna rörstrand
Urna rörstrand

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

URNA, Rörstrand, 1900-tal efter 1700-talsmodell, potpurri, krön i form av fågel, höjd ca 40 cm

Kuntoraportti

Obetydligt slitage

499668

Päivämäärä:

2017-11-09