En samlares hem Ljusstakar

En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, 1900-talets början, Ryssland, bemålat trä, höjd ca 31 resp 36 cm

Tidgare som bordslampor, skador, färgbortfall

499670

2017-11-12