Ironstone stekfat

Ironstone stekfat
Ironstone stekfat
Ironstone stekfat
Ironstone stekfat
Ironstone stekfat
Ironstone stekfat
Ironstone stekfat
Ironstone stekfat
Ironstone stekfat
Ironstone stekfat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, Ironstone, England, 3 st, 18/1900-tal, kinesiserande dekor, största mått ca 48x37 cm

Viss krackelyr, mikronagg, smärre sprickor

499674

2017-11-09