Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KATRIN KAHL född 1954), Motiv med änglar, signerad och daterad Katrin Kahl -97, olja på duk, 60x73 cm
Tryckskada
499679
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här