Katrin Kahl oljemålning

Katrin Kahl oljemålning
Katrin Kahl oljemålning
Katrin Kahl oljemålning
Katrin Kahl oljemålning
Katrin Kahl oljemålning
Katrin Kahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KATRIN KAHL född 1954), Motiv med änglar, signerad och daterad Katrin Kahl -97, olja på duk, 60x73 cm

Tryckskada

499679

2017-11-09