Sekretär 1800-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SEKRETÄR, empire, Frankrike, fanérad i mahogny, med mörkgrå stenskiva, överlåda med dragknoppar i form av lejon, främre benen med lejonfötter, bakre benen svarvade, höjd ca 142, 96x40 cm, nyckel finns
Klaff med sprickor, ytskador, ett bakre ben löst
499682
2017-11-10