Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SEKRETÄR, empire, Frankrike, fanérad i mahogny, med mörkgrå stenskiva, överlåda med dragknoppar i form av lejon, främre benen med lejonfötter, bakre benen svarvade, höjd ca 142, 96x40 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Klaff med sprickor, ytskador, ett bakre ben löst

499682

Päivämäärä:

2017-11-10