En samlares hem Vaser

En samlares hem Vaser
En samlares hem Vaser
En samlares hem Vaser
En samlares hem Vaser
En samlares hem Vaser
En samlares hem Vaser
En samlares hem Vaser
En samlares hem Vaser
En samlares hem Vaser
En samlares hem Vaser

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, brons samt cloisonné, Kina, 1800-talets slut, med hänklar, dekor av krysantemumslingor, höjd ca 30 cm

Slitage, märken, bortfall

499686

2017-11-13