En samlares hem Gipsskulptur

En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur
En samlares hem Gipsskulptur

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Kosack, patinerad gips, otydligt signerad, höjd ca 46 cm

Skador, lagningar, retuscher

499690

2017-11-12