Bordsur senempire

Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, senempire, palisanderfanér, intarsia, kolonner, kapitäl förgyllda, verket märkt Bachet Paris, höjd ca 45 cm

Visst slitage, Stockholms Auktionsverk garanterar inte funktionen

499694

2017-11-09