Cigarrskrin silver art deco

Cigarrskrin silver art deco
Cigarrskrin silver art deco
Cigarrskrin silver art deco
Cigarrskrin silver art deco
Cigarrskrin silver art deco
Cigarrskrin silver art deco
Cigarrskrin silver art deco
Cigarrskrin silver art deco
Cigarrskrin silver art deco
Cigarrskrin silver art deco

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CIGARRSKRIN, art deco, 1930-tal, geometrisk dekor, innerfoder i cederträ, utländska kontrollstämplar, ca 22x14 cm

Kuntoraportti

Locket något skevt

499715

Päivämäärä:

2017-11-09