Cigarrskrin silver art deco
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CIGARRSKRIN, art deco, 1930-tal, geometrisk dekor, innerfoder i cederträ, utländska kontrollstämplar, ca 22x14 cm
Kuntoraportti
Locket något skevt
499715
Päivämäärä:
2017-11-09