Sockerruska samt ströare

Sockerruska samt ströare
Sockerruska samt ströare
Sockerruska samt ströare
Sockerruska samt ströare
Sockerruska samt ströare
Sockerruska samt ströare

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERRUSKA, STRÖARE, 3 dlr, svenska importstämplar, höjd ca 10 resp. 20 cm, vikt ca 388g

Visst slitage

499725

2017-11-09