Takampel art-deco

Takampel art-deco
Takampel art-deco
Takampel art-deco
Takampel art-deco
Takampel art-deco
Takampel art-deco

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKAMPEL, 1930-tal, art-deco, stomme i mässing, frostad glaskupa, höjd ca 60, diameter 40 cm

Mindre nagg

499726

2017-11-10