Soffa rokoko Sverige

Soffa rokoko Sverige
Soffa rokoko Sverige
Soffa rokoko Sverige
Soffa rokoko Sverige
Soffa rokoko Sverige
Soffa rokoko Sverige
Soffa rokoko Sverige
Soffa rokoko Sverige
Soffa rokoko Sverige
Soffa rokoko Sverige
Soffa rokoko Sverige
Soffa rokoko Sverige

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SOFFA, 1700-tal, svensk rokoko, bemålad och förgylld, skuren dekor, sitthöjd ca 44, längd 220x67 cm

Senare rygg, kompleterad, torrsprickor och ytskador

499748

2017-11-10