William Sidney Cooper oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

WILLIAM SIDNEY COOPER (1854-1927): Betande får i landskap, signerad och daterad W Sidney Cooper 1903, olja på duk, ca 49x74 cm

499756

2017-11-10