En samlares hem Dekorelement

En samlares hem Dekorelement
En samlares hem Dekorelement
En samlares hem Dekorelement
En samlares hem Dekorelement
En samlares hem Dekorelement
En samlares hem Dekorelement

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DEKORELEMENT, i form av örn, 1800-tal, skuret och förgyllt trä, längd ca 63 cm

Smärre skador, retuscher

499767

2017-11-12