SAS affischer Sport och affischkonst
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAS, affischer, (3 st)., bland annat OTTO NIELSEN, (född 1916), affisch SAS, omkring 1960, vintage, monogramsignerad i trycket, tryckt hos Andreasen & Lachman, Copenhagen, ca 99x60 cm, 2 st, 1980-tal, Brindfors, ca 101x62 cm
Skador
499781
2017-11-21