SAS affischer Sport och affischkonst

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAS, affischer, (3 st)., bland annat OTTO NIELSEN, (född 1916), affisch SAS, omkring 1960, vintage, monogramsignerad i trycket, tryckt hos Andreasen & Lachman, Copenhagen, ca 99x60 cm, 2 st, 1980-tal, Brindfors, ca 101x62 cm

Skador

499781

2017-11-21