En samlares hem Reseikon

En samlares hem Reseikon
En samlares hem Reseikon
En samlares hem Reseikon
En samlares hem Reseikon
En samlares hem Reseikon
En samlares hem Reseikon

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEIKON, 4 delad, brons och emalj, 18/1900-tal, utfälld ca 18x41 cm

Slitage

499797

2017-11-13