Sture Lundgren pastell

Sture Lundgren pastell
Sture Lundgren pastell
Sture Lundgren pastell
Sture Lundgren pastell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STURE LUNDGREN (1918-2002) "Jutkobbs Stångmärke mot Rödkobbsfjärden" (Stockholms skärård), signerad och daterad S Lundgren 21/2-54, pastell på papper, bildmått ca 17x33 cm

499810

2017-11-10