En samlares hem Ikon

En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKON, 1800-tal, Maria med jesusbarnet, förgylld träram, ikonens mått 22,5x17, ramens yttermått ca 53x48 cm

Skador

499823

2017-11-12