En samlares hem Lockurnor

En samlares hem Lockurnor
En samlares hem Lockurnor
En samlares hem Lockurnor
En samlares hem Lockurnor
En samlares hem Lockurnor
En samlares hem Lockurnor
En samlares hem Lockurnor
En samlares hem Lockurnor

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, cloisonné, Persien, 1800-tal, klotformade, höjd ca 26 cm

Slitage, emaljbortfall, en lockknopp sned, smärre stötskador

499825

2017-11-13