Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IKON i skåp, 1800-tal, kyrkofäder, daterad 1870, olja på pannå, ikonens mått ca 21x18, skåpets mått 50x27,5 cm
Smärre skador, färgbortfall
499826
2017-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här