En samlares hem Ikon

En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

IKON i skåp, 1800-tal, kyrkofäder, daterad 1870, olja på pannå, ikonens mått ca 21x18, skåpets mått 50x27,5 cm

Smärre skador, färgbortfall

499826

2017-11-12