En samlares hem Ljusstakar

En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, fot i form av fågeklo med mässingsdetaljer, höjd ca 27,5 cm

Slitage, sneda, skador och lagning

499840

2017-11-12