En samlares hem Vaser Persien

En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien
En samlares hem Vaser Persien

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, cloisonné, Japan, 1800-tal, dekor av blommor, höjd ca 36 cm

Skador, lagningar, bortfall

499841

2017-11-12