En samlares hem Ikon

En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IKON, 1800-tal, motiv med av Jesus Kristus, målat på trä och risa i silver, delvis förgylld, daterad 1871, ca 22x18 cm

Slitage

499842

2017-11-12